ÖZEL ZAMANLARA
ÖZEL MEKANLAR

Katoniki

İstanbul’un en güzel manzaralarından birinde; sevdikleriniz, saydıklarınız, değer verdiklerinizle baş başa geçireceğiniz hakiki sohbetlerle dolu akşamlar için sizi Katoniki’ye bekliyoruz. Burada geçen her anın tadına varmanızı, ertesi gün her anını hatırlamanızı diliyoruz. Daha fazlası için »

Bistro Cabana

Bölgede benzeri olmayan seçkin atmosferi ve en ince detaylarına kadar düşünülmüş tasarımıyla organizasyon ve özel davetler için ideal bir ortam vaat eden Bistro Cabana, keyifli bir geceyi kaliteli canlı müzik ve leziz yemekler eşliğinde geçirmek isteyenlerin tartışmasız tercihi... Daha fazlası için »

NEY ZENDO ESKİ NESİL MEYHANE

Her Şey İstanbul’a, Dostlarla Kurulan Rakı Sofralarına Ve Bizim Eşsiz Fasıl Namelerimize Olan Aşkımız İle Başladı. Çok Sevdik İstanbul’u, Özellikle Kadıköy’ü… Aşk İle Oturan Kadınlardık Rakı Sofrasına. Can Yücel’in Dediği Gibi, Büyük Gülen Ve Nağmeli Seven Afeti Devran Kadınlar… Daha fazlası için »

Bosphore Yachts

Türkiye ve dünyanın en büyük tur operatörleriyle çalışan Bosphore Yachts, konaklama, toplantı ve organizasyonlarınız için lüks yat kiralama ve organizasyon hizmetleri sunuyor. İstanbul’un en büyüleyici ve en değerli noktası olan Boğaz şeridindeki yatlarımız, sizleri lüks otel konforunu ev rahatlığında sağlayan VIP hizmetlerle karşılıyor. Daha fazlası için »

Batıayaz Kebapçısı

Batıayaz Kebapçısı, Antakya yemek kültürünün bir parçası, geleneğinin bir yansıması... Usulünce dinlendirilmiş ve özenle seçilmiş etler, yöresel baharatlar kullanılarak ve terbiye edilerek pişirilir. Yine yöresel maydanozun, sarımsağın ve biberlerin o iştah açıcı aromaları, lezzetleri zenginleştirmektedir. Etler, bıçak kıyması satırıyla hazırlandığı için, içinde sinir kalmaz, bu nedenle tadı çok daha lezzetli, yemesi çok daha yumuşaktır. Batıayaz Kebapçısı, Geleneksel Antakya Mutfağı kültürünü ve unutulmaz lezzetlerini, özüne bağlı kalarak, İstanbul’a sunuyor olmaktan mutluluk duymaktadır. Daha fazlası için »

Rakel

Coming Soon...

UZUN DÖNEM KİRALAMA

Whatsapp İletişim Hattı
+90 532 668 64 68