ÖZEL ZAMANLARA
ÖZEL MEKANLAR

Katoniki

İstanbul’un en güzel manzaralarından birinde; sevdikleriniz, saydıklarınız, değer verdiklerinizle baş başa geçireceğiniz hakiki sohbetlerle dolu akşamlar için sizi Katoniki’ye bekliyoruz. Burada geçen her anın tadına varmanızı, ertesi gün her anını hatırlamanızı diliyoruz. Daha fazlası için »

Bistro Cabana

Bölgede benzeri olmayan seçkin atmosferi ve en ince detaylarına kadar düşünülmüş tasarımıyla organizasyon ve özel davetler için ideal bir ortam vaat eden Bistro Cabana, keyifli bir geceyi kaliteli canlı müzik ve leziz yemekler eşliğinde geçirmek isteyenlerin tartışmasız tercihi... Daha fazlası için »

Benjamin Terrace

Cityloft otellerinin bünyesinde bulunan, mimarisi ve panoramik manzarasıyla fark yaratan Benjamin Terrace, A La Carte menüsü ve eşsiz kokteyl seçenekleriyle hizmetinizde. Şirket organizasyonları, doğum günü, özel gün partileri gibi organizasyonlarınızda kişiye özel menü alternatifleri ve profesyonel kadrosuyla size, ideal bir atmosfer yaratıyor. Daha fazlası için »

Bosphore Yachts

Türkiye ve dünyanın en büyük tur operatörleriyle çalışan Bosphore Yachts, konaklama, toplantı ve organizasyonlarınız için lüks yat kiralama ve organizasyon hizmetleri sunuyor. İstanbul’un en büyüleyici ve en değerli noktası olan Boğaz şeridindeki yatlarımız, sizleri lüks otel konforunu ev rahatlığında sağlayan VIP hizmetlerle karşılıyor. Daha fazlası için »

Batıayaz Kebapçısı

Batıayaz Kebapçısı, Antakya yemek kültürünün bir parçası, geleneğinin bir yansıması... Usulünce dinlendirilmiş ve özenle seçilmiş etler, yöresel baharatlar kullanılarak ve terbiye edilerek pişirilir. Yine yöresel maydanozun, sarımsağın ve biberlerin o iştah açıcı aromaları, lezzetleri zenginleştirmektedir. Etler, bıçak kıyması satırıyla hazırlandığı için, içinde sinir kalmaz, bu nedenle tadı çok daha lezzetli, yemesi çok daha yumuşaktır. Batıayaz Kebapçısı, Geleneksel Antakya Mutfağı kültürünü ve unutulmaz lezzetlerini, özüne bağlı kalarak, İstanbul’a sunuyor olmaktan mutluluk duymaktadır. Daha fazlası için »

UZUN DÖNEM KİRALAMA
REZERVASYON FORMU
ADI SOYADI
DOĞUM TARİHİ
GSM
E-POSTA
CİNSİYETİ
MEDENİ HALİ
ADRES
POSTA KODU
İL
İLÇE
MEVCUT DURUMU
KİRALAMA TALEBİ
KİRALAMA SÜRESİ
GÖNDER